Skrzynia biegów Kamaz z półbiegami

Oferujemy Państwu skrzynię biegów z półbiegami po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w autoryzowanym serwisie Kamaz'a. Czytaj niżej szczegóły! [skocz]Części zamienne

Posiadamy PEŁEN asortyment części zamiennych do Kamaza. Oryginalne części sprowadzane z Rosji jak również zamienniki produkowane w innych krajach są dostępne "od ręki". Wysyłamy kurierem DPD lub UPS jeszcze tego samego dnia. Towar trafia do klienta dnia następnego.

UWAGA! Wielu sprzedawców części do Kamaza oszukuje swoich klientów wciskając podróbki jako części oryginalne. Nie daj się nabrać! Nie ufaj nieuczciwym sprzedawcom! - u nas na pewno w 100% zapłacisz za to co zamówiłeś!!! Po 25 latach spędzonych przy Kamazie potrafimy poznać podróbkę po zapachu.

pełna gwarancja 100% GWARANCJI
na Oryginalne Części
lub zwrot pieniędzy!*

* - W razie uzasadnionej reklamacji
wymieniamy część na nową od ręki!


Skrzynia biegów Kamaz z półbiegami

Naprawa główna skrzyni biegów (remont kapitalny) w naszym warsztacie jest przeprowadzany solidnie, dokładnie i szczegółowo. Wszystkie zurzyte elementy bezkompromisowo są wymieniane na nowe oryginalne, rosyjskie części. O naszym profesjonaliźmie może wypowiedzieć się szerokie grono klientów z całej Polski (oprócz skrzyń biegów prowadzimy sprzedaż silników po remoncie, przekładni głównych, siłowników wywrotu, przekładni kierowniczych a nawet przeporwadzamy naprawy "na odległość" - TANI TRANSPORT!!!). Wszystkie nasze skrzynie są objęte 12-miesięczną gwarancją.

To aż rok 100% pewności, że skrzynia nie sprawi żadnych problemów.

Cena skrzyni to 2500zł netto*
*) Przy zwrocie starej skrzyni.


Odbiór / Transport

Istnieje możliwość transportu skrzyni na terenie całego Kraju lub odbioru osobistego. Koszt transportu skrzyni biegów to tylko 249zł netto w obie strony. Można też umówić się na montaż skrzyni w naszym warsztacie.

transport


Kontakt

PUH Górmax Grzegorz Górski
ul. Białostocka 54
16-030 Ogrodniczki

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 7:15 - 16:15
Sobota: 8:00 - 12:00 (tylko sklep)

Telefony:
Biuro: (085) 7183 367
Fax: (+48) 085 7108 056
Komórkowy: (+48) 600 231 016

Kontakt e-mail: info@czesci-kamaz.pl


Napisz do nas

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kierowców i właścicieli samochodów marki Kamaz.