Wspomaganie kierownicy Starego Typu Kamaz

Kolumna kierownicza (przekładnia kierownicy) jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w profesjonalnym zakładzie - GODNA ZAUFANIA! Czytaj niżej szczegóły! [skocz]

Planujesz wymianę kolumny kierowniczej?
Już dziś zadzwoń i zamów swoją kolumnę!!!

UWAGA! Czytaj szczegóły: Dlaczego Zaufanie jest ważne? [skocz]Fot. Kolumna kierownicza - wspomaganie Kamaz
Zobacz więcej zdjęć przekładni kierowniczej!


Krótko o nas.

Jako firma PUH Górmax posiada 25 lat doświadczenia w naprawach Kamaza i samochodów ciężarowych MAN, MERCEDES, SCANIA, RENAULT, VOLVO, TATRA i innych. Nasza załoga to wykwalifikowani mechanicy z doświadczeniem w Iraku (naprawa samolotów), pasjonaci interesujący się mechaniką od dziecka oraz doświadczeni tokarze, spawacze, elektrycy i lakiernicy.

pełen profesjonalizm              gwarancja satysfakcji

Czym się zajmujemy?

Remontujemy silniki MAN, SCANIA, CUMMINS, PERKINS, DEUTZ, SW-400, SW-680 i wiele innych, skrzynie biegów, mosty tylne i środkowe. Przeprowadzamy naprawy bieżące, przeglądy, naprawy gwarancyjne, serwisowe a nawet restaurujemy (odbudowujemy od podstaw - zdjęcia niżej) starsze ciężarówki. Na nasze naprawy udzielamy pełnej gwarancji. Remontowane podzespoły wysyłamy na całą Polskę. Zadowolony klient jest naszym priorytetem.


Galeria odbudowy Kamaz 5511 - Kwiecień 2009
kamaz 5511 odbudowa kamaz 5511 odbudowa kamaz 5511 odbudowa
kamaz 5511 odbudowa kamaz 5511 odbudowa kamaz 5511 odbudowa
kamaz 5511 odbudowa kamaz 5511 odbudowa kamaz 5511 odbudowa
Fot. Odbudowa Kamaz 5511 Kwiecień 2009r

Części zamienne

Posiadamy PEŁEN asortyment części zamiennych do Kamaza. Oryginalne części sprowadzane z Rosji jak również zamienniki produkowane w innych krajach są dostępne "od ręki". Wysyłamy kurierem DPD lub UPS jeszcze tego samego dnia. Towar trafia do klienta dnia następnego.

UWAGA! Wielu sprzedawców części do Kamaza oszukuje swoich klientów wciskając podróbki jako części oryginalne. Nie daj się nabrać! Nie ufaj nieuczciwym sprzedawcom! - u nas na pewno w 100% zapłacisz za to co zamówiłeś!!! Po 25 latach spędzonych przy Kamazie potrafimy poznać podróbkę po zapachu.

pełna gwarancja 100% GWARANCJI
na Oryginalne Części
lub zwrot pieniędzy!*

* - W razie uzasadnionej reklamacji
wymieniamy część na nową od ręki!


Kolumna kierownicza do Kamaza - Gwarancja 6 miesięcy

Remont kolumny kierowniczej jest bardzo skomplikowanym procesem. Naprawa przekładni kierowniczej do Kamaza musi być wykonana przez godnych zaufania profesjonalistów, gdyż błąd może kosztować nawet życie. Przekłania jest odpowiedzialna za skręcanie kołami - nagłe zablokowanie czy chwilowe unieruchomienie przekładni może być tragiczne w skutkach.

Dlatego też nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby nasze kolumny były bezawaryjne. Kolumna kierownicza jest objęta 100% gwarancją sprawności. Przez okres 6-ciu miesięcy (lub dłuższy - istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na 12, 24 i 36 miesięcy) nie musisz się martwić o awarię czy przecieki. W razie problemów lub w przypadku gdy kolor nie będzie spełniać Twoich wymagań - kolumnę wymieniamy na nową "od ręki".

Zdjęcia przekładni kierownicy Kamaz Starego i Nowego TypuZobacz więcej zdjęć


W kraju jest wiele zakładów, gdzie można wykonać remont kolumny. Część zapewne się sprawdza aczkolwiek cały czas trafiają do nas informacje o wypadkach, których przyczyną była blokada układu kierowniczego. Często klienci przysyłają kolumny kompletnie zablokowane z przyczyn spowodowanych "błędami w sztuce". My ponosimy 100% odpowiedzialności za nasze kolumny i gwarantujemy ich sprawność nawet w najcięższych warunkach. Postaw na profesjonalizm i doświadczenie tak jak zrobiło już ponad 350 firm z całego kraju. Dziękujemy!

Cena przekładni kierowniczej
z półroczną gwarancją:

Przekładnia Starego Typu - 650zł netto - Kamaz do 1999r

Przekładnia Nowego Typu - 860zł netto - Kamaz od 2000r

+ zwrot starej (dopłata 250zł netto w przypadku braku starej)


telefon


Odbiór / Transport

Przekładnie dostarczamy na terenie całego Kraju. Proces transportu przekładni w obie strony jest bardzo prosty. UWAGA! Transport przekładni w obie strony (nowa przekładnia do Państwa, stara do Nas) - Starego Typu to koszt rzędu 60zł netto natomiast transport przekładni Nowego Typu kosztuje 80zł netto. Część klientów z bliska odbiera towar osobiście - tak jest jeszcze taniej - istnieje możliwość negocjacji ceny. Można też umówić się na montaż w naszym warsztacie.

TANI TRANSPORT!!
Stary Typ 60zł - Nowy Typ 80zł


Uwaga!
• Starą kolumnę przed wysłaniem należy dokładnie umyć!!!
• Należy usunąć z jej wnętrza cały boxol. Paczki zalane olejem kurierzy mogą zwrócić do nadawcy.


Pakowanie kolumny: Kolumna Starego Typu wytrzyma w zwykłej kartonowej paczce. Wystarczy taką paczkę dobrze okleić taśmą pakową. W przypadku kolumny do Kamaza Nowego Typu wypadało by przesyłkę wzmocnić. Można to zrobić wkładając na dno kartonu kilka dodatkowych tekturowych ścinek. Paczki niezależnie od typu kolumny należy dobrze okleić taśmą pakową!!! Najlepiej wzmocnić konstrukcję folią streach.Kontakt

PUH Górmax Grzegorz Górski
ul. Białostocka 54
16-030 Ogrodniczki

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 7:15 - 16:15
Sobota: 8:00 - 12:00

Telefony:
Biuro: (085) 7183 367
Fax: (+48) 085 7108 056
Komórkowy: (+48) 600 231 016

Kontakt e-mail: info@czesci-kamaz.pl


Napisz do nas

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kierowców i właścicieli samochodów marki Kamaz.


Więcej zdjęć przekładni kierowniczych

Przekładnia trafi do Państwa podobna do tej na zdjęciach poniżej. Proszę zwrócić uwagę na to jak demontować starą kolumnę:
Galeria zdjęć przekładni kierowniczych Kamaz