5% Rabatu na oryginalne części do Kamaza za opinię

Zapraszamy do skorzystania z nowej promocji na
oryginalne części do Kamaza.Udzielamy rabatu w wysokości 5% osobom, które będąc naszymi klientami wystawiły nam opinię na jednym z serwisów: www.pf.pl lub maps.google.pl.

UWAGA!!! Promocja jest jednorazowa i obejmuje wszystkie oryginalne części do Kamaza niezależnie od zamawianej ilości. Zasady promocji są bardzo proste, wystarczy spełnić 2 podstawowe warunki i rabat jest Twój.

Warunki promocji:
- Być klientem PUH Górmax - Ten warunek jest konieczny do posiadania jakiejkolwiek opinii o naszej obsłudze, częściach, podzespołach czy usługach.

- Dodanie opinii na jedym z serwisów: www.pf.pl lub maps.google.pl

Opinię można dodać klikając na jeden z poniższych obrazków:


(wymagane konto Google)

Dodając opinię proszę pamiętać o pozostawieniu jednoznacznego podpisu na panoramie firm np. "Imię Nazwisko, Nazwa Firmy, Miasto". W przypadku map na Google identyfikacja odbywać się będzie poprzez pocztę Gmail (należy wysłać wiadomość z konta Google na nasz adres email).

Aktywacja opinii - zależnie od serwisu może trwać 3 lub od 7 do 14 dni. Po upływie tego czasu, należy sprawdzić czy opinia została opublikowana i zgłosić się po zasłużone 5% rabatu.Serdecznie zapraszamy!!!
Wszystkich chętnych do zyskania 5% przy zakupie częściPS. Rabat nie ma daty przedawnienia i można go wykorzystać przy dowolnym zamówieniu na części (nie koniecznie od razu). Promocja nie łączy się z innymi promocjami, rabaty nie kumulują się.

Rzetelna Firma

Dodaj Opinię

Dodaj Opinię